30 crazy farebných letných šiat do 30 eur

Šaty na fotke – Fasardi Official

Červené

Každá, ale naozaj každá jedna žena vyzerá ako sestra Beyoncé, keď si oblečie červené šaty. Hocijaké červené. Tie šaty jednoducho majú neuveriteľnú silu urobiť z každej z nás bohyňu. Preto, ak rozmýšľate nad novými letnými šatami, no chcete nejaké, ktoré nebudú pôsobiť infantilne, nebudú zbytočne „preplácané“ vzormi a budú nadčasové, červené šaty sú jasnou voľbou.

Zľava: s pásikmi – Dorothy Perkins (ZOOT), mini s 3/4 rukávmi – Answear, s kvetinami – Dorothy Perkins (ZOOT), prekladané s pásikmi – VILA (ZOOT), košeľové – ONLY (ZOOT).

Žlté

Ak môj blog alebo moje sociálne siete sledujete už nejakú chvíľku, asi už viete, že milujem žltú. Je to úžasná farba, ktorá vám v momente dodá energiu a zlepší vám náladu. Na letné šaty je preto tento odtieň ako stvorený a ak potrebujete viacej dôvodov, prečo nosiť žltú, prečítajte si tento môj starší článok.

Zľava: s malými bodkami a hlbším výstrihom – Answear, na zaviazanie s holými ramenami – Medicine (Answear), kvetinové – Dorothy Perkins (ZOOT), jednoduché hladké – Bigbrads, maxi šaty – Vero Moda (Answear).

Zelené

Zelená na letných šatách neznie až tak prvoplánovo, no perfektne sa hodí k opálenej pokožke, červenému laku na nechtoch či rúžu. V obchodoch dlho zelenú na šatách hľadať nemusíte, napríklad palmovej potlače sú všetky butiky plné.

Zľava: košeľové s potlačou – Medicine (Answear), tričkové s palmovým vzorom – Shein, so zaväzovaním na ramene – Bigbrands, kvetinové maxi – Vero Moda (ZOOT), s volánovými rukávmi – Aswear

Lentilky

Jednoducho lentilky. Som nesmierne rada, že trend farbičiek prišiel do módy a obchody sa vyfarbičkovali. Pár rokov dozadu v lete si pamätám, ako som vošla do obchodu a ostala som zarazená, pretože v ňom boli len čierne, hnedé, sivé a biele veci. Prečo? Veď je leto! Dnes už našťastie nemusíte pátrať po krásnych šatách v sýtej farbe, keďže obchody sú ich plné.

Zľava: oranžové s holými ramenami – Doroty Perkins (ZOOT), modré – Bigbrands, áčkové ružové – ZOOT, oranžové so zaväzovaním na ramenách – Noisy May (ZOOT), mentolové – Bigbrands.

Ovocníčkové

Chcete originálne letné šaty, ktoré vám bude každý závidieť? Stavte na ovocnú potlač. Je originálna a k letnému slnečnému počasiu a vášmu dovolenkovému opáleniu sa hodí ako r.. na šerbeľ! Ja osobne si na takýchto šatách ulietavam a v šatníku mám viacero citrónových a jahôdkových šiat.

 Zľava: biele bodycon s marhuľkami – Answear, citrónové s volánmi – Shein, citrónové na ramienka – Shein, čierne s ananásikmi – Shein, modré bodycon s marhuľkami – Answear.

Kvetinové

V kvetinových šatách jednoducho rozkvitnete. Viac k tomu písať netreba. Čím farebnejšie kvety a sýtejšie farebné pozadie, tým lepšie!

Zľava: ružové kvetinové – Vero Moda (ZOOT), biele s pásikmi a kvetinami – Medicine (Answear), mini kvetinové – Haily´s (ZOOT), modré s holými ramenami – Answear, červené kvetinové – ONLY (Zoot).

1 Comment

  • Reply
    Jitka
    28. júna 2018 at 11:04

    Krásné a crazy!

  • Leave a Reply

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.