TOP 15 najoriginálnejších slnečných okuliarov – môj výber

Toto leto je iné ako letá v minulosti. Prečo? Lebo oficiálne prvýkrát tieto kráse teplé slnečné dni neprežívam zamračená s polozavretými prižmúrenými očami spoza dioptrických okuliarov kvôli slnku. Pretože tých som sa už na jeden minulého roka zbavila v Neovízii (o priebehu operácie si stále môžete prečítať na blogu) a ešte aj teraz to považujem za jedno z mojich najlepších životných rozhodnutí. Momentálne si teda leto užívam so slnečnými okuliarmi a musím povedať, že si to veľmi užívam. Na trhu je totiž obrovské množstvo crazy farebných modelov, ktoré priam kričia LETO! Do svojej zbierky som chcela nejaké nové, sondovala som teda na internete a našla som také krásne modely, že som sa s vami jednoducho musela podeliť. Páčia sa aj vám niektoré?

Zľava zhora: modré cat eye – Tom Ford, žlté – Mr.Boho, okrúhle ružové – Ray Ban, biele cat eye – Answear, modré okrúhle – Karl Lagerfeld.

Moje malé tajomstvo

Momentálne sa pri písaní tohto článku uškŕňam, lebo som si uvedomila, že som vám nepovedala jednu úsmevnú a malú, no veľmi dôležitú vec. A síce, že vo svojej zbierke mám síce viacero lacných okuliarov doslova za pár eur, no nosím ich LEN na fotenie, čiže na pár minút, keďže sú poväčšine uletené, originálne, výrazné a mojim outfitom dodajú punc štýlu. Prečo len na takú chvíľu? Je to prosté – lacné okuliare sú nekvalitné a vaše oči neochránia tak dobre ako drahšie a kvalitnejšie okuliare. Bez debaty. V osobnom živote (napríklad na prechádzky so psom či na kávu s kamarátkou do mesta) nosím kvalitné slnečné okuliare, väčšinou značky Ray Ban. Túto značku som si obľúbila už keď som nosila dioptrické okuliare, keďže majú krásne modely za prístupné ceny.

 

Zľava zhora: modré zrkadlovky – Mr.Boho, bledoružové – Komonočervené – Emporio Armani, sýtoružové – Lacoste, transparentné – Nalí. 

Čím viac crazy, tým lepšie

Toto pravidlo platí túto sezónu na sto percent. Možno ste si už všimli napríklad na rôznych zahraničných celebritách v časopise či na internete, že ich outfity dopĺňajú niekedy poriadne uletené slnečné okuliare. V kurze sú proste bláznivé modely – okrúhle, mačacie, zrkadlové, s farebnými sklami, miniatúrne… Život je proste príliš krátky na to, aby sme nosili nudné a jednoduché tmavé okuliare.

Zľava zhora: biele – Balenciaga, žlté – Ray Ban, modro-strieborné – Answear, biele s modrými sklami – Wayfarer, zrkadlové okrúhle – Wayfarer.

 Úvodná fotka – Martina Čížková

1 Comment

  • Reply
    Minau
    9. júla 2018 at 15:44

    Super brýle!

  • Leave a Reply

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.