RED TO TOE

Keď prídu s novou sezónou nové módne trendy, vždy si ich čo najpodrobnejšie naštudujem a pozriem si čo najviac tých najlepších módnych prehliadok, veď predsa pracujem v módnom priemysle a musím mať o takýchto veciach „šajnu“. Väčšinou sa mi z toho veľkého množstva trendov zapáči hneď niekoľko a rada ich zahrniem do svojich outfitov a ozvláštnim nimi svoj šatník na tú danú sezónu. Keď však ide o farebné trendy, tie milujem úplne najviac! Po minulé roky to bola powder pink, baby blue, marsala, teraz greenery… Túto sezónu je to tiež red to toe trend, alebo červená od hlavy po päty. Ja tento trend milujem!

Mám rada výrazné outfity zložené z sýtych a výrazných farieb. Túto sezónu mi srdce doslova piští po celočervených outfitoch a poviem vám, že mi dávno nič takto neučarovalo. Tento outfit na fotkách je znova taký môj klasický mix – sukňa a top (komplet) od tety (snáď ešte z 80. rokov), vintage sako s obrovskými plecami od maminy,  batôžtek z eshopu letnyhit.sk a čižmy zo Stradivariusu, ktoré mi počas skúšania pochválilo snáď desať žien a spoločne sme im to tam v brnenskej predajni pekne vykúpili.

Čo mám na sebe?

Topa sukňa od tety, sako po mamine

Batoh – letnyhit.sk

Topánky – Stradivarius

Za fotky srdečne ďakujem Lucie @lucieurbanikova_photography

1 Comment

 • Reply
  Nita
  2. októbra 2017 at 12:03

  Pokiaľ ide o jednofarebné outfity ja dávam asi len celočierny, na toto by som si netrúfla hoci mám extravaganciu rada. Páčia sa mi jednotlivé kúsky, aj červenú milujem, no na mňa je to asi až moc 😀

  NITA
  NEW POST

 • Leave a Reply

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.