Výlet za dobrým vínkom do Chateau Rubáň

Jedného dňa mi zazvonil telefón, či by som chcela ísť na taký menší výlet s inými blogerkami do vinárstva Chateau Rubáň. Trip vraj bude zahŕňať skvelé víno, jedlo, silné auto a krásne oblečenie. Asi tušíte, že toto je tá správna kombinácia pre mňa J Ako to tam teda vyzeralo a čo všetko sme zažili?

V prvom rade musím povedať, že nie som žiaden vínkar a značku Chateau Rubáň som predtým nepoznala. Išla som teda do neznámeho a ako to už v takýchto situáciách býva, ostala som veľmi príjemne prekvapená. V nádhernej oblasti Strekov je totiž vybudovaný moderný vinársky areál, v ktorom si príde na svoje snáď každý. Vnútri areálu totiž nájdete doslova architektonické skvosty, krásny hotel, luxusnú reštauráciu, vínne pivničky a areál, kde by sa dala vystrojiť aj poriadne celebritná svadba. Jedným slovom NÁDHERA. Ešte aj kávu tam mali bohovskú.

S blogerkami Drew, Dominikou a Mirkou sme teda prežili prekrásne dva dni, poväčšine plné smiechu a vtipov. Počas tohto malého, no zážitkami naplneného tripu sme aj fotili módu – inak sa nedalo, keďže celé vinárstvo je vysoko a silno „Instagram friendly“ a fotky ešte uvidíte v ďalších článkoch). Okrem tradične dobrého Zootu som mala možnosť po prvýkrát vidieť, chytiť a obliecť si nádherné kúsky od značky Parta. Sú to nádherné ručne vyrábané kúsky kroja alebo oblečenie inšpirované krojom, plné výšiviek a krásnych farieb. Do tých košieľok a sukní som sa načisto zamilovala a určite si nejaký kúsoček musím zaobstarať aj do svojho šatníka.

Prinášam vám teda pár fotiek zo zákulisia nášho milého výletu, aby som vás naladila na vlnu pohody, smiechu, dobrej nálady a hedonizmu. Fotky odporúčam pozerať s pohárikom dobre vychladeného vínka!

Čo-to z vín sme aj ochutnali a napriek tomu, že preferujem skôr polosladké vína, mi v tomto prípade veľmi chutili aj tie suché. Mojim najväčším gólom večera bola otázka na vrchného vinára, ktoré z vín odporúča na varenie (silly blondie).

V tejto polohe ma môžete vidieť najčastejšie. S úsmevom a pohárom kávy v ruke.

Celý areál bol ultra silne Instagram friendly.

Dobré jedlo a víno idú spolu ruka v ruke, preto je v areály aj perfektná  zážitková reštaurácia hodná Michelinskej hviezdy.

Prišli sme hrdo na krásnom 250 koňovom BMW. O pocite z jazdy a eufórií vám asi hovoriť nemusím.

Vraj: “Sprav niečo vtipné na fotku!” A tak som spravila 😀

3 komentáre

 • Reply
  Drew
  2. augusta 2017 at 14:55

  neeee hentá fotka, že sprav niečo vtipné na fotku 😀 😀 krásne si to dala dokopy tie fotky, sa mi obnovili spomienky na túto úžasnú udalosť, teším sa nabudúce 🙂
  Drew’s Beauty

 • Reply
  Veronika
  5. augusta 2017 at 14:50

  je to tam naozaj krásne 🙂 pred cca mesiacom som tam bola na svadbe, a taktiež ma to prostredie úplne dostalo 🙂 skvelé, že ste si takto s babami užili 🙂

  MakeUpByVeo

 • Leave a Reply

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.