Mať oči otvorené neznamená vidieť

To, že ideme po ulici a máme otvorené oči neznamená, že nimi aj skutočne vidíme všetko navôkol nás. Mne sa to stalo napríklad minule. V Brne prechádzame jednou ulicou takmer každý deň a človek by si myslel, že už pozná všetky jej zákutia. Myslela som si, že poznám každý jeden obchodík, každú jednu tabuľu s nápisom, proste všetko. Veď predsa po tejto ulici chodím pravidelne, oči mám a vidím. Opak bol však pravdou! V jeden deň som požiadala frajera, že by sme tento rozkošný ružový outfit mohli odfotiť pri nejakej krásnej historickej budove, no nechce sa mi ísť do úplného centra mesta kvôli momentálnej premávke a parkovaniu. On navrhol tú krásnu historickú budovu úradu, čo je neďaleko nás. Ja som samozrejme nevedela, o akú budovu ide a odpovedala som mu, že sa určite mýli, keďže tú ulicu poznám naspamäť a žiadna taká budova tam veru nie je. Nuž, aj ja asi mávam otvorené oči, no napriek tomu občas akoby som nevidela všetky tie krásy okolo mňa.

Čo sa outfitu týka, mrzí ma, že na fotkách dobre nevidno top. Má na sebe tenké ružové pásiky a môj fotoaparát to, žiaľ, nezachytil dobre. Snažila som sa skombinovať neskombinovateľné, a síce kockovanú sukňu á la obrus a top s pásikmi. A veru, tie pásiky a kocky sa nakoniec vďaka ich rovnakej farbe celkom pekne skamarátili. K tomu som si zobrala štýlovú slamenú kabelku – lásku na prvý pohľad a hor sa na zmrzlinu!

ČO MÁM NA SEBE?

Top – BONPRIX,

sukňa – ZOOT,

kabelka – Nalí (ZOOT),

slnečné okuliare – pickle.sk

2 komentáre

 • Reply
  Rose Tascher
  18. júla 2017 at 12:55

  To je rozkošné :))

 • Reply
  Míša www.myvirtual-wardrobe.blogspot.com
  20. júla 2017 at 20:04

  Naprosto skvělá kombinace! 🙂

 • Leave a Reply

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.