Načo podprsenka?

Naozaj, prečo nosiť podprsenku? Nad touto otázkou rozmýšľam už pár dní, počas ktorých je tropické teplo. Podprsenka je nepohodlná, človek sa v nej len potí a bez nej je to oveľa lepšie. Prečo vlastne v spoločnosti pretrváva nejaké nepísané pravidlo alebo konvencia, že žena MUSÍ nosiť podprsenku? Prečo je faux pas, keď žena podprsenku nemá alebo nebodaj aj na jej samotnom outfite vidno, že ju nemá? Veď prsia má každá žena a čo je na tom také zlé, že ich musíme zakrývať a dusiť?

Moje prsia sa rovnajú nule, a tak podprsenku naozaj nosiť nemusím. Chápem, že obdarenejšie dámy so mnou nebudú zrejme súhlasiť, no mne osobne podprsenka vôbec nechýba, a to pri akejkoľvek aktivite, dokonca aj pri behu. Popravde, ja som svoje podprsenky vyhádzala už asi pred dvomi rokmi. Mám len jednu, telovú z Intimissimi, ktorú nosím naozaj len na špeciálne príležitosti. Youtuberka Týnuš na túto tému natočila minule VIDEO, v ktorom mi hovorí z duše.

ČO MÁM NA SEBE?

Šaty zo sekáča

Klobúk – tu

Kabelka – tu

Sandále – SHEIN (vypredané)

3 komentáre

 • Reply
  Karo
  21. júna 2017 at 12:15

  Mluvíš mi z duše. Léto s ní je horor, takže odkládám, odkládám 😀
  Karo
  http://inkpotstories.com/

 • Reply
  Rose Tascher
  21. júna 2017 at 21:41

  Video Týnuš jsem viděla.. a musím říct, že mít umělá krásně tvarovaná prsa, jako má Týnuš, tak chodím nejen bez podprsenky, ale i bez trička 😀 ale já mám prsa, která se mi nelíbí, když nemám podprsenku, hodně mi jdou přes věci vidět bradavky a to mi přijde prostě hrozně vulgární u holek, takže ačkoli mám hezké Bčka prsa, nikdy bych bez podprsenky nešla.

 • Leave a Reply

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.