proste len tak…

Naučila som sa robiť niektoré veci proste len tak… Keď to nikto nečaká…

Keď má niekto narodeniny či iný sviatok, očakáva sa, že mu jeho najbližší donesú darčeky alebo mu prejavia pozornosť iným spôsobom. Často však dané veci robíme len len vtedy, keď sa to má a keď sa to od nás očakáva, pretože jednoducho také sú spoločenské konvencie. Prečo by som však nedoniesla maminke kvety aj inokedy ako v Deň matiek? Alebo prečo nepozvať kamošku na kávu hocikedy a nielen vtedy, keď má sviatok? Sú to maličkosti a keď ich začnete robiť hocikedy počas všedných dní, keď to nikto nečaká, uvidíte, akú radosť tým ľuďom urobíte!

Ja som sa naučila to robiť už dávno a aj keď rada poteším maličkosťou mojich blízkych počas bežného dňa, nečakám, že mi to oplatia. Minule sa tak však stalo a bolo to o to krajšie! Priateľ prišiel domov a povedal mi, aby som sa pekne obliekla. Do rádia v aute dal moju obľúbenú hudbu, ktorú sme si nahlas pustili a spievali celú cestu do obľúbenej reštaurácie, kde ma pozval na večeru. Prečo? Proste len tak. Bez toho, že by som mala meniny alebo by sme niečo oslavovali. Vôbec som to nečakala a aj keď je to maličkosť, proste to človeka poteší 🙂

ČO MÁM NA SEBE?

Sukňa – stará od maminy, podobná tu,

košeľa – Reserved, podobná tu,

lodičky – topankovo,

sieťované pančuchy – aliexpress.

4 komentáre

 • Reply
  Rose Tascher
  23. apríla 2017 at 20:40

  Ty bílé dírkované silonky jsou skvělé! :))

 • Reply
  MargiFashion
  23. apríla 2017 at 22:22

  Súhlasím, robiť veci “len tak” a nič od toho nečkať, je mnohokrát oslobodzujúce.
  Inak krásne fotky a ten outfit … super!

 • Reply
  Victoria Vanesa
  24. apríla 2017 at 11:01

  strašne si pekná a toto je dosť pravdivý članok ❣ ja sa snažím ku druhým chovať tak, ako chcem aby sa oni chovali ku mne a rovnako robiť to čo viem, že mňa poteší. No bohužiaľ, niekedy na to doplatím, pretože veľa ľudí si nič neváži a len ostatných využívajú.

 • Reply
  Simplement Lui
  1. mája 2017 at 15:42

  Lovely colors for this outfit 😉

  https://4highheelsfans.wordpress.com/2017/04/30/beautheelfull/

 • Leave a Reply

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.