moje módne 5x NIKDY

V súčasnosti žijeme v takej dobe, že môžete všetko… A to aj v móde. Ja som minule rozmýšľala nad tým, čo by som teda NIKDY v móde nerobila.

NIKDY by som si neobliekla celočierny outfit, ak si to samozrejme len nevyžaduje udalosť. Môj biely pes totiž pĺzne až nebezpečne veľmi a čierny ostane čiernym a pekným len niekoľko minút.

NIKDY by som si neobula topánky na veľmi vysokom opätku len preto, aby som vyzerala pekne. Po pár minútach by ma (asi ako každú ženu) začali bolieť nohy a z peknej modelkovskej chôdze by bol Zvonár u Matky Božej.

NIKDY by som neodhalila viac kože, ako mi dovoľuje môj vkus. Ak mám odhalený chrbát, nohy nechávam zahalené. Ak mám krátku sukňu, určite si k nej nedám top s výstrihom.

NIKDY by som sa niečo rozhodla neobliecť, len kvôli tomu, že sa to iným nepáči alebo že spoločenské stereotypy sú odlišné.

NIKDY ma neuvidíte ísť do spoločnosti (do banky, na nákup, do kaviarne, na párty) v dvoch veciach: tepláky a Crocsy. Nejdem vysvetľovať, že prečo.

ČO MÁM NA SEBE:

Kabát: second hand.

Rolák – ZOOT (vypredaný)

Nohavice – H&M staršia kolekcia, podobné tu.

Topánky – SHEIN (vypredané), podobné tu.

Kabelka – LOVE MOSCHINO.

2 komentáre

 • Reply
  CITC
  1. februára 2017 at 23:30

  Zajimavy rules. 🙂 Myslim, ze tak 3 jsem porusila urcite. Ale odhalovani a crocsy, to na me taky neni. 🙂

  CITC

 • Reply
  Viki
  2. februára 2017 at 18:13

  jéééj krásne, topánky ma dostali 🙂

 • Leave a Reply

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.