FIND YOUR STYLE, STYLE YOUR FIND

Minule som na NETAPORTER čítala v nejakej ich kampani veľmi pekný slogan: Find your style, style your find. Doteraz som síce nenašla nejaký fakt dobrý slovenský preklad, z ktorého  by som nemala tik v oku, ale určite všetky rozumiete, čo to znamená.

Find your style. Každý človek si počas svojho života nájde svoj štýl – štýl žitia, bývania, štýl práce, či štýl obliekania a na tejto vlne následne ide celý život. Niekedy svoj štýl pozmení alebo sa v jeho živote stane zlom a štýl sa úplne zmení. Niekto ten svoj štýl nachádza dlho a niekomu je od puberty jasné, kam sa chce v rôznych aspektoch svojho života uberať. V živote to teda budeme mať nepomerne ľahšie, ak si ten svoj štýl nájdeme a nebudeme len tápať a byť nerozhodnými.

Style your find. Keď už ten svoj štýl (života, bývania, komunikácie, práce, obliekania, cestovania) nájdeme, sme takpovediac “za vodou.” Náš štýl totiž funguje v našej mysli ako taký drobný poradca. Vojdeme do predajne áut a náš malý hlások v hlave (Pán Štýl) nám napovie, ktoré auto by sme si mali kúpiť. Vojdeme do obchodu s oblečením a Pán Štýl nám veľmi rýchlo ukáže, ktorú sukňu nie a ktoré nohavice áno. Takýto šikovný pomocník sa tiež zíde vtedy, keď napríklad natrafíme na nejakú totálne perfektnú vec – napríklad úžasný sveter za pár eur, ktorý proste v obchode nenecháme ležať, pretože sa to rovná hriechu. Pán Štýl nám potom doma, keď sa z úlovku vytešíme, pomôže nastajlovať ho presne podľa nášho gusta.

Čo poviete na takúto myšlienku? Máte aj vy takého svojho Pána Štýla niekde tam v hlave? 🙂

Čo mám na sebe?

Kabát – sekáč, podobný tu

Nohavice – ASOS

Botasky – Adidas

Tričko – Bershka (minuloročná letná kolekcia)

Kabelka – Carpisa

1 Comment

 • Reply
  Míša
  1. marca 2017 at 21:25

  Já osobně nemusím co se týče oblečení příliš barev, ale v tvém podání to vypadá prostě dokonale!! 🙂 Moc se mi to líbi.

  Míša http://www.myvirtual-wardrobe.blogspot.cz

 • Leave a Reply

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.