ADD SOME COLOURS

Neviem ako vy, ale ja už vo vzduchu cítim jar!

Alebo už mám načisto cestovnú horúčku 😀 Na začiatku marca totiž letím znova do Mexika a neskutočne sa teším! Som človek, ktorého rutina priam zabíja, a tak sústavne potrebujem objavovať čosi nové, cestovať a skúšať nové veci. Možno to mnohí poznáte…

Najmä dnes, počas nádherného slnečného a relatívne dosť teplého dňa som konečne mala pocit, že začína jar. Už som bola unavená z tej sivej a čiernej farby všade naokolo, nielen v prostredí, ale najmä na ľuďoch. Všetci chodia oblečení v tmavých farbách, všimnite si to. Dalo by sa povedať, že hlavne medzi tínedžermi je to teraz veľmi obľúbené a možno aj moderné, ale načo! Osobne si myslím, že nie je nič horšie, ako krásni mladí ľudia navlečení od hlavy po päty v čiernej farbe, no a samozrejme k tomu musia byť botasky zaklincované holými členkami.

Možno som iná len ja. Milujem farby, čím pestrofarebnejší outfit na sebe mám, tým viac to vo mne evokuje leto, slnko, zábavu a optimizmus. Naozaj, farby dokážu perfektne zlepšiť náladu nielen nositeľovi, ale aj okoliu, ktoré na neho pozerá. Začnime teda jar tým, že všetky tie čierne veci (ktoré síce pekne zoštíhľujú) dáme niekde dozadu do skrine a načnime nosiť aspoň trochu farieb 🙂

21

 

SHOP MY OUTFIT (just click on the image)

476094 562996 648514 15288087_21 IMG_2426_2 stiahnuť UT8NUrCXkXaXXagOFbXs

IMG_46493 IMG_4668 IMG_4727

2 komentáre

 • Reply
  Michellee
  21. februára 2015 at 22:17

  perfektné!

  Michellee’s kingdom

 • Reply
  Michaela
  22. februára 2015 at 19:28

  Tie holé kotníky mi už tiež lezú celkom na nervy. To naozaj tak tie baby chodia? 🙂 Ja to mám naopak, farby keď je vonku zatiahnuté zamračené – tak aspoň farebným outfitom a nejakým rúžom si rozjasním deň :).

 • Leave a Reply

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.