TOP farebné kombinácie leto 2022 – s Galéria Vitis Frizzante

farebne kombinacie top farby 2022 moda stylemon farebne oblecenie

V lete asi každý z nás aspoň trochu inklinuje k farbám. Predsalen, slnko krásne svieti, dni sú svetlé a horúce, nebo je dokonale modré a záhrady sú plné kvetov v najrozličnejších farbách. V kom by to aspoň trochu nevzbudilo chuť obliecť si farebné letné šaty? A keďže ja farby milujem, v tomto článku vám prinášam top 4 najtrendovejších farebných kombinácií tohto leta.


A keďže milujem aj leto a teplo, pri vytváraní lookov som sa inšpirovala ľadovo vychladeným perlivým Vitis Galéria Frizzante – osviežujúcim ľahkým vínkom, ktoré sa k nasledujúcim letným outfitom dokonale hodí.


Limetková + tyrkysová

Ako citrusový drink, ktorý si na pravé poludnie doprajete na dovolenke pri azúrovom mori. Symbolom leta je síce biela farba, no na vašej opálenej pokožke perfektne vyniknú aj sýtejšie farby. Stačí, keď biele bude len perlivé vínko Frizzante.


Bledoružová + jantárová

Staré známe „v jednoduchosti je krása“ platí aj v prípade kombinovania pastelových a sýtych farieb. Pri takýchto odtieňoch odporúčam voliť kúsky s čistými líniami. Dobre vyniknú aj kombinácie pastelovej farby s inou výraznejšou farbou. Nehovoriac o tom, že žltá je farbou roka a veľmi trendovým odtieňom. Žltým kúskom môžete tiež dokonale rozjasniť svoj letný look a vdýchnuť mu trošku farieb.


Marhuľová + kukuričná žltá

Ak sa so sýtymi odtieňmi veľmi nekamarátite, v lete nič nepokazíte ani ich pastelovými kolegami. Kombinácia marhuľkovej a pastelovej žltej instantne rozžiari a omladí každú z nás. Tento outfit je ako stvorený na večernú garden party, kde perlové vínko Vitis Galéria Frizzante nepochybne patrí.


Pomarančová + levanduľová

Táto farebná kombinácia je inšpirovaná farebným kolesom (angl.color wheel). Ide o skvelú pomôcku, vďaka ktorej nájdete farby, ktoré spolu dokonale ladia, vďaka čomu máte záruku, že výsledný outfit bude farebne krásne ladiť. Farebné koleso obsahuje všetky farby a môžete kombinovať tie stojace vedľa seba alebo oproti – tak vznikla aj kombinácia oranžovej a fialovej.


*sponzorovaný článok

No Comments

Leave a Reply

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.