Prečo som sa presťahovala do Brna?

Mnohí sa ma pýtajú, prečo som sa vlastne presťahovala do Brna. Čo ma k tomu viedlo? Prečo práve Brno?

Odpoveď je v podstate jednoduchá. To mesto mi učarovalo na prvý pohľad. Vlastne, na prvý POCIT. Na rozdiel od Bratislavy mám v tomto meste pocit, že sa tu (v dobrom) zastavil čas. Nikto sa nikde nenaháňa, všetci sú milí, nikto sa nestresuje, všade vládne pohoda. Brno je plné skvelej kávy, ešte lepšieho jedla a kedykoľvek chcete, máte čo robiť. A na Brne mám najradšej to, že kedykoľvek niekam idem, vždy môžem objaviť niečo nové. Napríklad ako minule, keď sme išli fotiť s Luckou a našli sme túto Otevřenú zahradu. Absolútne fotogenické miesto, ktoré nás hneď vo vchode privítalo takýmto pomaľovaným tunelom. Je plná úžasných zákutí, kaviarne, grilu, záhradky, úplne úžasnej záhradky na streche budovy a veľa veľa iného. A všetko je ekologické! Ešte aj záchod splachuje dažďovou vodou. A hneď vedľa sme narazili na kaviarničku s perfektnými českými domácimi limonádami a koláčmi z repy a horkej čokolády.Takéto niečo ja, obyčajná dievka zo slovenskej dediny, ktorá má 5 domov, oceniť rozhodne viem.

Čo mám na sebe?

Všetko okrem košeľových šiat (sekáč) je z Forever 21.

Za nádherné fotky ďakujem Lucke Urbaníkovej!

1 Comment

  • Reply
    Romilikes
    6. októbra 2017 at 22:16

    Parádne sú tie fotky, rovnako veselé ako ty..a boty máme buď tie isté alebo veľmi podobné.. Givenchy boots do každého malého mesta ????

  • Leave a Reply

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.