Košeľa od frajera, šaty od maminy… Tak to má byť!

Minule, keď sme fotili s Luckou, som pozrela na seba, že čo to vlastne mám oblečené. A bol to pre mňa snáď jeden z najtypickejších outfitov! Človek by si myslel, že ja – módna blogerka a milovníčka nakupovania a všetkého, čo je s módou spojené, vymetám butiky každý jeden deň a poznám ich tak dobre, že červené nohavice v Zare nájdem aj poslepiačky. Holt, to u mňa nehrozí.

Do módnych reťazcov chodím nakupovať veľmi málo. Naposledy do bolo počas výpredajov, keď som v obchodoch našla kvôli môjmu milovanému trendu sýtych farieb perfektné kúsky za pár eur. Inak navštevujem skôr sekáče, ktoré považujem za malé dobrodružstvo (nikdy nevieš, čo skvelé tam nájdeš). No a potom mamininu skriňu a frajerovu polku šatníka. Presne tak tomu bolo aj v tomto prípade. Ružové šaty nosila mamina kedysi v mladosti a dokonca si ich (mami, ale dosť nešikovne) zúžila, no a frajer – ten má v šatníku tie najoriginálnejšie tričká s rôznymi vtipnými nápismi a logami a tie najlepšie košele. Takže tento outfit je vlastne “celá JA.” Jediné, čo je na ňom moje, sú dioptrické okuliare, kabelka, tenisky (lebo nikto iný z rodiny nemá nohu 36ku, aby som mu kradla topánky) a pes. Ten je tiež môj a zakaždým keď fotíme, sa čudujem, prečo ju ešte neobjavil svet reklamy 🙂

Za fotky ďakujem Lucke Urbaníkovej.

Čo mám na sebe?

Košeľa od frajera – podobná TU

Šaty od maminy – podobné TU

1 Comment

  • Reply
    Rose Tascher
    9. septembra 2017 at 22:49

    Moc hezké! 🙂

  • Leave a Reply

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.