Čo človek neurobí pre dobré fotky?

Človek poddruhu BLOGER je veľmi zvláštny tvor. Predostriem vám modelovú situáciu z jeho bežného dňa – rozumej dňa, kedy som ja s mojim frajerom išla fotiť fotky outfitu ako obvykle. No, ono to zas také obyčajné nebolo!

Bloger hľadá vždy tie najzaujímavejšie miesta pre svoj výskyt a pokiaľ obyčajný človek preferuje skôr čistý a bezpečný biotop, tvor poddruhu bloger pokojne podstúpi riziko a vyberie sa aj do nebezpečnejších oblastí, pretože tam nachádza krásne prostredie pre svoje instagramové fotografie. Pre tie je schopný aj položiť svoj život. Ja, žena poddruhu bloger, som dlho tu v Brne jazdila okolo jednej nádherne pomaľovanej steny ktorá sa mi prirodzene páčila, keďže jedince ako ja sú veľmi silne vizuálne založené. Išlo však o nebezpečnú lokalitu, teda, môj frajer to vystihol úplne presne: „Lena, tam ťa fotiť nebudem, však tam sú len samé šľ**ky, opití a zdrogovaní ľudia. Ja na tej ulici z auta nevystúpim, veď by mi vyrezali a predali obličku.“ Nuž, ale ja, jedinec poddruhu bloger, s veľmi silne vyvinutým zrakom a nízkym pudom sebazáchovy som ho uprosila. Išli sme tam v nedeľu, kedy som predpokladala, že budú mať šľ**ky a ich manažéri dovolenku. Mýlila som sa, zjavne v danom veľmi obľúbenom priemysle slovo nedeľa nepoznajú. A tak sme išli – môj frajer so smrťou v očiach, skrývajúc fotoaparát bezpečne pod bundou a ja, s entuziazmom, mysliac viac na tie nádherné instagramové zábery pri tej úžasnej maľovanej stene, než na to, že by ma za zhruba 5 sekúnd mohol niekto naložiť do dodávky a predať na orgány. No, možno nevyzerám až tak zle, tak by ma možno posunuli aj medzi kolegyne stojace povedľa. Všetky oči na nás a my sme rýchlo fotili. Teda, všetky oči na nás, mojom mobilnom telefóne, fotoaparáte a frajerovom aute. Z neďalekej krčmy sa ozývalo v pravidelných intervaloch koketné zapískanie, pričom som nevedela, či to mám brať ako kompliment alebo znak, že mám radšej rýchlo utekať a nie sa fotiť pri farebnej stene ako sprostá. Ale čo človek neurobí pre dobré fotky???

A viete čo? Tie fotky boli totálne naprd a musela som stenu prefarbiť na ružovo, aby to aspoň trošku vyzeralo k svetu. Náš nebezpečný adrenalínový výjazd bol teda úplne zbytočný.

Čo mám na sebe?

Nohavice – BONPRIX,

tričko – Reserved,

kabelka – Dresslily,

šľapky – Topankovo.

7 komentárov

 • Reply
  Lea
  11. júla 2017 at 13:02

  Absolútne dokonalý outfit! Máš neskutočný talent na písanie a krásne fotky 🙂

  • Reply
   Lenka
   12. júla 2017 at 14:38

   ďakujem krásne 🙂

 • Reply
  Romilikes
  12. júla 2017 at 10:29

  Žena, poddruh bloger..pobavila som sa kráľovsky na pointe..prefarbenie steny je to?, hlavne keď ti ide o život a tie fotky proste musíš mať..už ani nespočítam na ruke koľkokrát som počula “tam nechoď” ???

  • Reply
   Lenka
   12. júla 2017 at 14:37

   Haha Romi presne tak 🙂 my ženy – poddruh blogerky, to máme občas ťažké 😀

 • Reply
  Nikola
  12. júla 2017 at 14:35

  waaaaau tie nohavice su uyasne…. fotkz ako y modneho editorialu 🙂

 • Reply
  Lenka
  12. júla 2017 at 14:38

  ďakujem ďakujem 🙂

 • Leave a Reply

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.