Honba za dokonalými plavkami

Leto prichádza! (povedala Lenka, obliekla si zimnú bundu, dala čiapku na hlavu a išla venčiť psa von do aprílového snehu)

Trošku srandy na začiatok nie je na škodu, však? Zaujímalo by ma, kde nakupujete plavky vy? Pretože práve plavky sú artiklom, ktorý výsostne kupujem v lacnejších obchodoch a na ázijských eshopoch. Prečo? Pretože modely odtiaľ sú fajn, sú lacné a v tej slanej morskej vode sa podľa mojich skúseností znehodnotia úplne rovnako ako tie predražené značkové. Navyše tie ázijské obchody ako napríklad rosegal majú fakt vychytané strihy, potlače a farby! Prečo si teda kupovať jedny plavky za 100€ a pri mori sa o ne potom obávať, keď môžeme za tú sumu mať desať rôznych plaviek a ak v slanej vode a na slnku náhodou vyblednú alebo povolí nejaká gumička, nič sa nedeje.

Široké boky, malé prsia?

Máš podobný problém ako ja? Vitaj v klube, pretože patríš podľa štatistík medzi väčšinu žien. Aj keď sa mi napríklad páčia bikini a s obdivom žasnem, ako to tým modelkám sekne, jednoducho na mne nevyzerajú dobre a plavky si musím vyberať s rozumom. Už som sa za tie roky s plochou hruďou a riťou ako latino diva naučila pár pravidiel. Napríklad to, že malé prsia sa s obyčajnou nevystuženou bezkosticovou bikini podprsenkou veľmi nekamarátia. A že stehná a boky vyzerajú lepšie v nohavičkách s vysokým pásom. A že kamuflovanie v podobe tmavého spodku a výrazného vzorovaného vršku, najlepšie aj s volánmi alebo strapcami pre objem nie je na škodu. Pozrime sa na pár plaviek, do ktorých tento rok idem ja!

palmové plavky – tu,

plavky s nápisom – tu,

jednodielne plavky – tu,

plavky s ananásmi – tu,

plavky s vysokým pásom – tu,

žlté plavky s volánmi – tu.

3 komentáre

 • Reply
  Rose Tascher
  25. apríla 2017 at 21:41

  Já si kupuju plavky v New Yorkeru, mají tam vždy všechny možné střihy, barvy, variace a vůbec je tam nemají drahé 🙂

 • Reply
  Lucy
  26. apríla 2017 at 9:02

  Velmi vtipne napísané, pobavila si ma

 • Reply
  Minau
  3. mája 2017 at 0:10

  Líbí se mi ty s nápisem! Já mam honbu za plavkami každý rok a vždy to dopadne, že stejně nosím ty staré:)

 • Leave a Reply

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.