90´s hairstyle

 

Na tomto blogu som už toho o 90.tych rokoch a o mojej láske k nim popísala toho už naozaj veľa. Milujem však nielen oblečenie, ktoré sa vtedy nosilo, ale aj vlasy. Prečo? Pretože v tej dobe sa neriešili žehličky na vlasy ani kulmy či prílišné používanie rôznych prípravkov na vlasy (s výnimkou trvalej). Keďže mám od prírody jemné vlasy bez objemu, jeden typ účesu z 90.rokov som si totálne zamilovala. Je jednoduchý, rýchly a použijete pri tom len 1 prípravok na vlasy. Ako na to?

IMG_1290

Nejde o žiaden zložitý a prevratný ultra originálny typ účesu. Sú to jednoduché jemné vlny, ktoré vašim vlasom dodajú bláznivý objem, ktorý navyše vydrží celý deň. Ako na to? Stačí si po umytí vlasy zapliesť do malých vrkôčikov a počkať, kým takto vyschnú. Ja si vlasy zapletám na noc a ráno sa potom zázračne zobudím s hrivou ako Beyoncé.

1

Následne si vlasy z vrkočov rozpletiem, trochu prstami upravím a nastriekam Sea Salt sprej od TONI&GUY. Ten im dodá jemné vlny ako od mora, fixuje ich a dodáva im textúru. Následne absolútne netreba aplikovať žiadne tužidlá či laky, ktoré vlasy zbytočne zaťažia. Výsledný styling je na vás – ja si vždy vlasy z tváre zapletiem do malého drdolu na vrchu hlavy a voilá! Nič zložité a predsa trošku iné od ostatných 🙂

IMG_1390 IMG_1398 IMG_1402

2 komentáre

 • Reply
  Adriana
  31. júla 2016 at 21:39

  nadherna si 🙂 ❤️ baviš ma!

 • Reply
  Dušan
  1. augusta 2016 at 2:10

  Mega sa ti takéto vlasy hodia! 🙂 btw. skvelé okuliare!!!

 • Leave a Reply

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.