HAIR STYLE: EASY BEACH CURLS

 

Rovné vlasy ma už začínajú nudiť a na leto to chce niečo letné (kto by to povedal). Nebaví ma však stáť hodinu v kúpeľni a tvoriť účes. Chce to teda niečo jednoduché, rýchle a efektné – plážové vlny! A použijete pri tom len dva produkty.

 1. Perfektné plážové vlny, ktoré priam kričia LETO sú fakt jednoduché. Vlasy si len umyjem šampónom a keď sú ešte vlhké, nastriekam do nich Swarzkopf Got2b Made 4 Mess sprej.

1

2. Vlasy následne vyfénujem do sucha. Sprej od Swarzkopf mi textúrou pripomína lak na vlasy a vonia fakt krásne. Je však určený na rozstrapatené účesy, takže trošku lepí a žiadne uhladené vyfénované vlasy teda nečakajte.

2

3. Suché vlasy sú vďaka spreju krepovaté, no tým správnym spôsobom. Plážové vlny znamenajú rozstrapatené vlasy a nedbalé vlny. Zobrala som preto kulmu s najhrubším nástavcom na svete a pár vlniek aj urobila. Nekulmovala som však všetky vlasy a sústredila som sa len na konce, respektíve dolnú polovicu.

3

4. Na fotke nižšie vidno, že vlnky sú pomerne dosť zlepené a až príliš viditeľné. Prichádza na rad špecialitka menom vlasový tmel. Áno, TMEL! Ide o Swarzkopf Got2be Made 4 Mess tvarujúci tmel.  Nanesiem si ho na dlane a vlasy následne rozstrapatím prstami, aby sa vlny trochu rozbili. Výsledný účes môžete vidieť na prvej úvodnej fotke.

4

Použité produkty

IMG_6986

 

2 komentáre

 • Reply
  Anita
  26. mája 2016 at 10:59

  Dlhšie som tu nebola a teraz sa nestačím vynadívať. Veľmi sa mi páči tvoj nový dizajn blogu – logo je perfektné! A aj tieto fotky ma bavia 🙂

  NITA

  • Reply
   Lenka
   26. mája 2016 at 11:26

   Ďakujem krásne 🙂

  Leave a Reply

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.