LIFE´S TOO SHORT TO WEAR BORING CLOTHES

Názov článku hovorí za všetko – život je proste príliš krátky na to, aby ste nosili nudné veci. Alebo skrátka len veci, ktoré okolie chce, aby ste nosili. Určite sa vám stalo aspoň raz, že ste si chceli obliecť niečo totálne uletené, ale nakoniec ste si to neobliekli, lebo veď čo by povedalo okolie… Dospelý človek by rozhodne nemal takto uvažovať a predsa by mal nosiť to, čo sa mu páči!

Žijeme v dobe, kedy môžeme ísť kde chceme, robiť čo chceme, jesť čo chceme, pozerať čo chceme. Prečo by sme nemohli aj nosiť čo chceme? Obmedzuje nás jedine strach – strach z toho, ako sa na nás budú priatelia či kolegovia v práci pozerať, čo si o nás budú myslieť a že nás budú nebodaj odsudzovať na to, že máme na sebe príliš krátku sukňu, príliš veľa farieb, príliš roztrhané rifle, atď…

Ani si neviete predstaviť, koľko prekvapených pohľadov som zachytila za 5 minút fotenia týchto fotiek. Samozrejme. Sako o 3 čásla väčšie v jasnočervenej farbe, športové dresové šaty, vzorovaná šatka a vzorované modré pančuchové nohavice, to všetko navyše s botaskami, to je pre malé sídlisko v malom mestečku proste príliš.

2 IMG_37373 IMG_3713

SHOP SIMILAR OUTFIT:

pancuchy-PRODIGY 386408-0046_5 217470 8352901_0098_img_5877

2 komentáre

 • Reply
  Viki C.
  16. marca 2016 at 13:31

  Úplne uletené a super! 🙂 Je vidieť, že máš radosť z toho, čo nosíš a presne tak by to malo byť. Dávam si predsavzatie na túto jar/leto – začať nosiť veselšie farby!

  Victoria’s secrets

 • Reply
  Rose Tascher
  16. marca 2016 at 19:39

  Ale vypadá to absolutně úžasně! 🙂

 • Leave a Reply

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.