red

 

Zvláštne, ako sa behom života človeku vkus mení. Dospieva či zažíva nové veci, inšpiruje sa… Ako malému dievčatku sa mi páčila ružová, v puberte som ju neznášala a nosila som prevažne čiernu. Keď som však dospela, rada napríklad pomocou ružových topánok či svetríka podčiarknem svoju dievčenskosť a vrátim sa do detstva. Na človeka od narodenia až po smrť vplýva veľké množstvo vonkajších faktorov. Niektorý z nich – vek, vzdelanie, zamestnanie, bydlisko, priatelia – dokážu dokonca meniť náš vkus obliekania a názory na to, čo sa nám páči a čo nie.

To, že mením vkus viem už dávno a uvedomila som si to znova, keď som sa postavila pred zrkadlo a mala som na sebe červenú – farbu, ktorú som ako mladšie dievča z duše nenávidela (nevediac však prečo). Obzvlášť som nemala rada kombináciu červenej a čiernej, ktorá mi pripadala veľmi ostrá a na sebe som ju nezniesla. Takisto som niekedy na sebe nenávidela veľké oblečenie, hlavne v období puberty, keď snáď každé dievča rieši aspoň trošku svoju postavu. Vtedy som si myslela, že veľké naťahané oblečenie ma rozširuje a neprípustné bolo všetko, čo nebolo dokonale obtiahnuté.

Na fotkách mám teda na sebe kombináciu vecí, na ktoré by som sa pred pár rokmi ani len nepozrela. Oversize, respektíve o tri čísla väčší ručne šitý maminkin starý kabát, sukňu zo sekáča a najpohodlnejšie topánky od topankovo.sk. Ktovie, ako na tom bude môj vkus o ďalších päť alebo desať rokov. Som zvedavá 🙂

 

45IMG_31742 IMG_3210 IMG_3226 1 3

 

SHOP SIMILAR ITEMS (click on the image)

1_0283_img_8981 1015314 1439535231568556209 azz34497_red_xl_2 dzz94742_black_xl image2xxl

1 Comment

 • Reply
  Cury in the City
  19. novembra 2015 at 21:55

  Super kabatek 🙂

  xxx

  Cury in the City
  Instagram
  Fashion Paris & Prague

 • Leave a Reply

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.