WHITE & TAN

Ja si síce ešte stále plnými dúškami užívam Latinskú Ameriku, no podľa Vás už na Slovensku pomaly začína jeseň. Väčšina ľudí takúto zmenu počasia prijíma s veľkou nevôľou a nahnevaní vyťahujú kabáty, bundy a šály. Ale prečo? Viete, čo by niektorí ľudia dali za to, aby mohli takto sezónne meniť oblečenie? Napríklad tu v Mexiku. Ľudia tu snívajú o snehu a nosia stále to isté oblečenie, maximálne tak sveter keď sa trošku ochladí. Keď som im povedala, že podľa momentálneho počasia doma, hneď ako prídem asi vytiahnem jesenné veci, boli unesení. Každý teda, prirodzene, chce to, čo nemôže mať alebo nemá. My Slováci by sme najradšej od rána do večera sedeli na pláži, mali slnečné teplé počasie po celý rok a nosili maximálne tak letné šaty. Iní ľudia by sa zase ihneď presťahovali do odlišného kúta zeme, aby si mohli užívať premenlivé počasie.

Nesmúťme teda, že začína jeseň a zima. Užívajme si počasie a možnosti obliekania naplno. Po cestovateľskom teplom lete, kedy som chodila v šatách a kraťasoch s radosťou vytiahnem môj obľúbený hnedý kabát, storočnú koženú bundu, chlpatú jesennú vestu a tú haldu čiapok a šálov, čo mi celé leto stála v skrini. Teším sa na jeseň práve kvôli tomuto a HLAVNE kvôli rozbiehajúcim sa reklamným projektom, o ktorých Vás budem informovať neskôr 🙂

A čo špeciálne si donesiem z Mexika? Už dlho tu obdivujem veľmi úspešnú mexickú módnu značku, Pinedu Covalin. Okrem kabeliek, šiat, kravát a plaviek tvorí najmä úžasné šatky s rôznymi mexickými a indiánskymi motívmi. Jej tvorbu si môžete pozrieť na jej stránke tu.

 

IMG_0734IMG_0731 IMG_0727 IMG_0693IMG_0720 IMG_0684

 

I was wearing:

Forever 21 hat

Primark sunglasses & necklace

H&M pants

New Yorker top

Kitten heels (via Office shoes)

Michael Kors clutch bag

 

 

IMG_0709 IMG_0677IMG_0702 IMG_0699   IMG_0681

2 komentáre

 • Reply
  curiouscomponents
  4. septembra 2014 at 22:36

  your pictures are stunning
  Love your posts
  Keep the magic on 🙂

  http://www.curiouscomponents.com

 • Reply
  Martina
  5. septembra 2014 at 23:40

  You look so cute! I have the hat! I posted it on my blog last week! Think it looks better on you though! X

  Martina

  http://Www.martinasmark.com

 • Leave a Reply

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.