MY MEXICAN LIFE

 Rozhodla som sa Vám pomocou foto koláže aspoň trošku priblížiť môj momentálny život. Spolu s mojím Jajkom chodíme kade tade, navštevujeme úžasné miesta, jeme úžasné jedlá a stretávame neskutočných ľudí. Milujem cestovanie a práve Mexiko je svojou kultúrou, históriou a celkovo štýlom života skutočný cestovateľský raj.

Kúpite tu všetko na čo si len spomeniete a vidieť môžete všetko od obrovského bohatstva po úplnú hranicu chudoby. Mesto, ktoré hrá farbami. Jediný podstatný nedostatok – bezpečnosť. V okrajových štvrtiach by Vás okradli približne za desať sekúnd.

Mexico city je mesto s najväčším počtom múzeí, zatiaľ sme ich prešli len pár. Takisto sme navštívili blízke okolie a prešli Yucatánsky poloostrov, bývali v najkrajšom hoteli aký som kedy videla a kúpali sa v Karibiku, kŕmili ryby, piekli sa v Chichen Itza, fotili leguánov v Tulume… Zatiaľ sme len v polovici a ja už mám zážitok na celý život. Dúfam, že fotkami Vás aspoň trochu inšpirujem k návšteve tejto síce pomerne dosť nebezpečnej, no napriek tomu krásnej krajine oproti ktorej naše európske dejiny vyzerajú naozaj veľmi skromne.

177709943 177704116 177695535 177687915

3 komentáre

 • Reply
  Simona
  22. augusta 2014 at 11:10

  okej, pripisujem si ďalšiu destináciu na môj zoznam kam musím ísť… :)) vyzerá to tam naozaj krásne!

 • Reply
  Jane
  22. augusta 2014 at 15:41

  Amazing pictures!

  http://thebagmaniac.blogspot.com

  Follow me on bloglovin

  Facebook page

 • Reply
  debora
  22. augusta 2014 at 20:08

  Carinissimo!
  Vieni a vedere il mio nuovo post? http://theroaronthecatwalk94.blogspot.it/ fammi sapere cosa ne pensi, e se ti va segui il mio blog!
  Un bacio 🙂

  Cute!
  Come see my new post? http://theroaronthecatwalk94.blogspot.it/ let me know what you think, and if you like follow my blog!
  A kiss 🙂

 • Leave a Reply

  Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.